دیدگاه خواندنی و خاص رهبر انقلاب حفظه الله در مورد فضای مجازی

آنچه در ذیل می خوانید بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در جمع روحانیون و طلاب استان خراسان شمالی است که در سفر ایشان به این شهر ایراد شده است. این دیدگاه می تواند برای فعالیت در فضای مجازی و معرفی فرهنگ ایرانی اسلامی راهگشا باشد…

به گزارش حزب الله سایبر، مقام معظم رهبری بارها در بیاناتشان به ضرورت یادگیری ابزار های رسانه ای روز دنیا اشاره داشته اند، ایشان در بیانات مختلفی این ابزار (خصوصا فضای مجازی) را یک فرصت ویژه و استثنایی تلقی کرده اند که باید برای معرفی و آشنا کردن مردم دنیا با مفاهیم و آرمان های بلند آسمانی از آن بهره جست… آنچه در ذیل می خوانید بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در جمع روحانیون و طلاب استان خراسان شمالی است که در سفر ایشان به این شهر ایراد شده است. این دیدگاه می تواند برای فعالیت در فضای مجازی و معرفی فرهنگ ایرانی اسلامی راهگشا باشد :

رهبر معظم انقلاب حفظه الله :

ابزارهای تسهیل‌کننده، مثل رایانه‌ها و ارتباطات اینترنتی و فضای مجازی و سایبری هم که الان در اختیار شماست. اگر بتوانید اینها را یاد بگیرید، میتوانید یک کلمه حرف درستِ خودتان را به هزاران مستمعی که شما آنها را نمیشناسید، برسانید؛ این فرصت فوق‌العاده‌ای است؛ نبادا این فرصت ضایع شود. اگر ضایع شد، خدای متعال از من و شما روز قیامت سؤال خواهد کرد: از فرصت این همه جوان، این همه استبصار، این همه میل و شوق به دانستن، شما برای ترویج معارف اسلامی چه استفاده‌ای کردید؟

۱۳۹۱/۰۷/۱۹

گفتنی است مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای، در آخرین روزهای سال ۱۳۹۰ شورای عالی فضای مجازی را به ریاست رئیس جمهور تاسیس کردند.